De montage is vrij simpel.Met twee lange M6 moeren.Het tussenstuk staat op de vorige foto.Dus de pook wordt met 20mm verhoogd,wat een 30% kortere schakelweg geeft.
Leo drukt het voorraam er uit
Leo Mengé alias LeoM
Ik kende hem van het bus-forum en hij had een hoop foto’s gepost en hier maakten wij graag gebruik van. Helaas is hij in 2012 overleden en heeft Google de foto albums van Picasa op de schop gegooid. Om het werk van Leo te bewaren heb ik het in allerlei posts op dit blog gezet in zijn eigen woorden.
Hier de twee draadbusssen ,het verhoogstuk en een ring op de pook.
In de pook dient een gaatje hogerop te worden geboord,ter afstand van de ring.
Nogmaals de ring.
De plaats waar het stuk komt.Dat is het originele stuk.
Het rode stuk samen met het ringetje,pas gespoten voor mijn T3.
De montage is vrij simpel.Met twee lange M6 moeren.Het tussenstuk staat op de vorige foto.Dus de pook wordt met 20mm verhoogd,wat een 30% kortere schakelweg geeft.
Meer van Leo
Leo M had een hoop op Picasa, hieronder het grootste deel van zijn verzameling.
LeoM van het bus-forum maakte graag foto rapportages. Hier een verzameling foto’s over de Koppelingsdelen reparatie. Helaas zonder beschrijving per foto.